Keresés
-18O
Veszprém
2020.12.05., szombat (Vilma)

Szavazz a megye legjobb focistáira!

Offmedia- 2016.11.28. 12:05
11345
Olvasóinkat megkérjük arra, hogy az őszi szezon befejezése után, válasszák meg a megyei I. és II. osztály eddig eltelt fordulóinak legjobb játékosait.

A megyei foci tudósításaink nagy sikerére való tekintettel indítjuk el a szavazást.

Szavazásunkat mindegyik osztályban több kategóriában hirdetjük meg, legjobb kapus, mezőnyjátékos és támadó posztokon.

Legjobb kapusnak mindkét osztályban olyan játékosok kerülnek fel a listára, akik legalább 11 mérkőzésen pályára léptek és kevesebb, mint 32 gólt kaptak. A megyei I. osztály támadói közül legalább 10 gólt kellett szerezni eddig a szezonban, míg a megyei II. osztályban legalább 11 kellett elérni a jelöléshez. A mezőnyjátékosok jelölésénél csapatokban betöltött szerep, szezonbeli játékuk, rangadókon gyújtott teljesítmény és egyéb szempontok alapján választottuk a játékosokat.

A SZAVAZÁS LEZÁRULT, EREDMÉNYHIRDETÉS HAMAROSAN!

Tehát így a jelöltek osztályonként:

Ki a legjobb kapus? (Megye I.osztály)
Szalkai Gábor (Balatonfüred)
Simon László (Pápa)
Sárdi Máté (Tihany)
Szalai Kornél (Ajka Kristály)
Radnai Gábor ( Fűzfő)
Kerekes Bence (Várpalota)
Csepregi András (Devecser)
Tálos Gergő (Zirc -Dudar)
QuizMaker
Ki a legjobb támadó? (Megye I.osztály)
Venczel Zoltán (Pápa)
Sergő Márton János (Balatonfüred)
Barcza Bálint (Öskü)
Pass Balázs (Tihany)
Horváth László (Öskü)
Szabó Zoltán (Ajka Kristály)
Szakonyi Stefán (Devecser)
life
Ki a legjobb mezőnyjátékos? (Megye I. osztály)
Pávlicz Péter (Úrkút)
Rapó Csanád (Balatonfüred)
Somogyi Richárd (Pápa)
Hoffer Levente (Balatonalmádi)
Gál Krisztián (Tihany)
Kovács Kálmán (Ajka Kristály)
Pallaga István (Fűzfő)
Hamman Sadjo (Csetény)
Nyári Dániel (Fűzfő)
Miskei István (Balatonfüred)
Iványi Martin (Pápa)
create surveys
Ki a legjobb kapus? (Megyei II. osztály)
Simonyai József (Ősi)
Bereczky Zoltán (Peremarton)
Moró Gábor (Szentantalfa)
Szász Levente (Csopak)
Szombathelyi Dávid (Badacsonytomaj)
Balogh István (Tótvázsony)
Schmidthoffer Dávid (Tapolca)
Ónodi Tamás (Sümeg)
surveymaker
Ki a legjobb támadó? (Megyei II. osztály)
Molnár Balázs (Szentantalfa(
Horváth Gábor ( Tótvázsony)
Kiss Márton (Badacsonytomaj)
Szajlai Péter (Csopak)
Makkos Attila (Sümeg)
Tóth András (Pápateszér)
Reicz Csaba (Sümeg)
Füle András László (Csopak)
SurveyMaker
Ki a legjobb mezőnyjátékos? (Megyei II. osztály)
Szalay Ferenc (Pápateszér)
Dombi Gábor (Szentantalfa(
Steigler Ferenc ( Ősi)
Steierlein József (Tótvázsony)
Cser Tamás (Csopak)
Czipp József (Peremarton)
Dobján Adrián (Tapolca)
Takács Péter (Balatonkenese)
Karika Ákos (Sümeg)
Szalai Péter (Taliándörögd)
surveymaker

Hozzászólások